Uzdot jautājumu
EN | RU

Sākums > Privātuma politika

Privātuma politika

Pēdējās izmaiņas: 2018-11-29
SIA AB ways ("mēs", "mūsu") uztur interneta vietni the www.abways.lv ("Pakalpojums").

Šī lapa informē Jūs par mūsu politikām attiecībā uz personas datu iegūšanu, izmantošanu un izpaušanu laikā, kad Jūs izmantojat mūsu Pakalpojumu, kā arī par Jūsu izvēlēs iespējām saistībā ar šiem datiem.

Mēs izmantojam Jūsu datus, lai nodrošinātu un uzlabotu Pakalpojumu. Izmantojot Pakalpojumu, Jūs piekrītat informācijas iegūšanai un izmantošanai saskaņā ar šo politiku.

Informācijas iegūšana un izmantošana

Mēs iegūstam vairākus dažādu veidu datus dažādiem mērķiem, lai sniegtu un uzlabotu mūsu Pakalpojumu.

Iegūtot datu veidi

Personiskie dati

Izmantojot pakalpojumu, mēs varam lūgt Jums sniegt noteiktu personu identificējošu informāciju, ko var izmantot, lai sazinātos ar Jums vai identificētu Jūs (“Personiskie dati”). Personu identificējoša informācija var ietvert, bet ne tikai:
 • E-pasta adrese
 • Vārds un uzvārds
 • Tālruņa numurs
 • Sīkfaili un lietojuma dati

Lietojuma dati

Mēs varam arī apkopot informāciju par to, kā lietotāji piekļūst Pakalpojumam un izmanto Pakalpojumu (“Lietojuma dati”). Šie lietojuma dati var ietvert informāciju, piemēram, datora interneta protokola adresi (piemēram, IP adresi), pārlūkprogrammas tipu, pārlūkprogrammas versiju, mūsu Pakalpojuma lapas adresi, apmeklējuma laiku un datumu, šajās lapās pavadīto laiku, unikālos ierīces identifikatorus un citus diagnostikas datus.

Izsekošanas un sīkfailu datu

Mēs varam izmantot sīkfailus un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai izsekotu mūsu Pakalpojumā veiktās darbības un saglabātu noteiktu informāciju.
Sīkfaili ir faili ar nelielu datu apjomu, kas var ietvert anonīmu unikālu identifikatoru. Sīkfaili uz Jūsu pārlūkprogrammu tiek nosūtīti no šīs interneta vietnes un saglabāti ierīcē. Tāpat var tik izmantotas arī šādas izsekošanas tehnoloģijas: tīmekļa bāksignāli, tagi un skripti, lai iegūtu informāciju un izsekotu tai, un lai uzlabotu un analizētu mūsu Pakalpojumu.
Jūs varat izvēlēties interneta pārlūka uzstādījumus, lai pārlūkprogramma atsakās no visiem sīkfailiem vai norāda, kad sīkfails tiek nosūtīts. Tomēr, ja nepieņemsit sīkfailus, iespējams, nevarēsit izmantot dažas mūsu Pakalpojuma daļas.
Sīkfailu piemēri:
 • Sesijas sīkfaili. Mēs izmantojam sesijas sīkfailus, lai darbotos ar savu pakalpojumu.
 • Priekšrocību sīkfaili. Mēs izmantojam pamata sīkfailus, lai atcerētos jūsu preferences un dažādus iestatījumus.
 • Drošības sīkfaili. Drošības nolūkos mēs izmantojam drošības sīkfailus.

Datu izmantošana

SIA AB ways apkopotos datus izmanto dažādiem mērķiem:
 • Pakalpojuma nodrošināšana un uzturēšana
 • Lai informētu jūs par mūsu Pakalpojuma izmaiņām.
 • Lai Jūs varētu izmantot mūsu Pakalpojuma interaktīvās funkcijās tad, kad izvēlēsities to darīt
 • Lai nodrošinātu klientu apkalpošanu un atbalstu
 • Nodrošināt analīzi vai vērtīgu informāciju, lai mēs varētu uzlabot Pakalpojumu
 • Lai pārraudzītu Pakalpojuma izmantošanu
 • Lai atklātu, novērstu un risinātu tehniskas problēmas

Datu pārsūtīšana

Jūsu informācija, ieskaitot personas datus, var tikt pārsūtīta un uzturēta datoros, kas atrodas ārpus Jūsu valsts, štata vai citas valstiskas jurisdikcijas, kur datu aizsardzības likumi var atšķirties no Jūsu jurisdikcijas likumiem.
Ja atrodaties ārpus Latvijas un izvēlaties sniegt mums informāciju, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs pārsūtām datus, tostarp personas datus, uz Latviju un apstrādājam datus Latvijā.
Iesniedzot datus, informāciju, Jūs apliecināt piekrišanu šai Privātuma politikai.
SIA AB veiks visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku un Jūsu personas dati netiks pārsūtīti uz organizāciju vai valsti, ja vien netiks nodrošināta atbilstoša kontrole, ieskaitot Jūsu datu un citas personiskās informācijas drošību.

Datu atklāšana

Juridiskās prasības

SIA AB ways labticīgi un godprātīgi var izpaust Jūsu personīgos datus, uzskatot, ka šāda rīcība ir nepieciešama, lai:
 • Izpildītu tiesību normās paredzētu pienākumu
 • Aizsargāt un aizstāvēt SIA AB ways tiesības vai īpašumu
 • Novērstu vai izmeklētu iespējamu ļaunprātīgu rīcību saistībā ar Pakalpojumu izmantošanu
 • Aizsargātu Pakalpojuma lietotāju personisko drošību vai sabiedrības drošību
 • Aizsargātu pret juridisko atbildību pret trešajām personām

Datu drošība

Jūsu datu drošība mums ir svarīga, taču jāatceras, ka neviena datu pārraides metode internetā vai elektroniskās uzglabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu Jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt to pilnīgu drošību.

Pakalpojumu sniedzēji

Mēs varam izmantot trešo pušu uzņēmumus un privātpersonas (“Pakalpojumu sniedzēji”), lai nodrošinātu mūsu Pakalpojumus, sniegtu Pakalpojumus mūsu vārdā, sniegtu ar Pakalpojumiem saistītus citus pakalpojumus vai palīdzētu mums analizēt, kā tiek izmantots mūsu Pakalpojums.
Šīs trešās personas var piekļūt Jūsu personas datiem tikai tādēļ, lai veiktu šos uzdevumus mūsu vārdā, un tām ir pienākums neizpaust vai neizmantot tos citiem mērķiem.

Analīze

Mēs varam izmantot trešās puses pakalpojumu sniedzējus, lai pārraudzītu un analizētu mūsu Pakalpojuma izmantošanu.
 • Google Analytics <Google Analytics ir tīmekļa analīzes pakalpojums, ko piedāvā Google un kas reģistrē un ziņo par tīmekļa vietnes datplūsmu. Google izmanto apkopotos datus, lai izsekotu un pārraudzītu mūsu pakalpojuma izmantošanu. Šie dati tiek kopīgoti ar citiem Google pakalpojumiem. Google var izmantot apkopotos datus, lai izpētītu un personalizētu sava reklamēšanas tīkla reklāmas.
  Jūs varat atteikties no tā, ka Jūsu darbība, izmantojot Pakalpojumu, ir padarīta pieejama Google Analytics, instalējot Google Analytics atteikšanās pievienojumprogrammu. Šī pievienojumprogramma neļauj Google Analytics JavaScript (ga.js, analytics.js un dc.js) nosūtīt informāciju Google Analytics par Jūsu apmeklējumu un darbību šajā interneta vietnē.
  Lai iegūtu plašāku informāciju par Google konfidencialitātes praksi, apmeklējiet Google konfidencialitātes un noteikumu tīmekļa lapu: https://policies.google.com/privacy?hl=lv

Saites uz citām vietnēm

Mūsu Pakalpojums var saturēt saites uz citām vietnēm, kuras mēs neuzturam. Ja noklikšķināsit uz trešās puses saites, Jūs tiksit novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs iesakām Jums iepazīties ar katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku.
Mēs nekontrolējam un neuzņemamies nekādu atbildību par trešo pušu vietņu vai pakalpojumu saturu, konfidencialitātes politiku vai praksi.

Bērnu privātums

Mūsu Pakalpojumi nav paredzēti personām, kas ir jaunāks par 18 gadiem (“Bērni”).
Mēs apzināti nevācam personu identificējošu informāciju no personām, kas jaunākas par 18 gadiem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un zināt, ka jūsu Bērni ir snieguši mums personiskos datus, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja mēs uzzināsim, ka esam ieguvuši un saglabājuši personas datus no bērniem bez vecāku piekrišanas pārbaudes, mēs izdzēsīsim šos datus.

Izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā

Mēs varam atjaunot savu konfidencialitātes politiku. Mēs Jūs informēsim par visām izmaiņām, šajā lapā publicējot jauno konfidencialitātes politiku.
Mēs Jums paziņosim pa e-pastu un/vai ar pamanāmu paziņojumu mūsu Pakalpojumā, pirms izmaiņas stāsies spēkā, un atjaunināsim “spēkā stāšanās datumu” šīs konfidencialitātes politikas augšgalā. Pirms izmaiņu stāšanās spēkā mēs informēsim Jūs pa e-pastu un / vai ievietosim paziņojumu mūsu Pakalpojumu lapā, un šīs konfidencialitātes politikas augšdaļā atjaunināsim "spēkā stāšanās datumu".
Ieteicams periodiski pārskatīt šo konfidencialitātes politiku attiecībā uz visām izmaiņām. Šīs konfidencialitātes politikas izmaiņas ir efektīvas, ja tās tiek publicētas šajā lapā.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku, lūdzu, sazinieties ar mums:
Vai šī lapa bija noderīga?
Atvainojos.

Paldies par atsauksmi!